Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Női nyeregben hogy lehetett...

Női nyeregben hogy lehetett lovagolni?

Figyelt kérdés
a vágtázást nem tudom elképzelni női nyeregben űlve
2013. jún. 12. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén én sem tudnám elképzelni de vannak akik tudnak.. amúgy gondolom hátra dőlnek kicsit.. és őő.. foggalmam nincs.. XD
2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A dámanyereg más kiképzést igényel lótól és lovastól egyaránt, csak képzett ló képes mindkét lábra permanens féloldalas terhelés mellett közlekedni. Azt tudni kell, hogy mivel a ló folyamatos féloldalas terhelést kap, hamarabb "elhasználódik". A dámanyereg máshogy ültet, ezért a ló nem katapultál ki egyből, ha elkezd vágtázni, más dolog, hogy ha komoly balhét csap le, azzal már nehezebb megbirkózni (bár akkor bármilyen nyeregből lecsapja a lovast, ha akarja), és természetesen pontosan ismernie kell a pálcát, arra nem rúghat vagy bakolhat, de a legapróbb érintésére is úgy kell reagálnia, mintha teljesértékű csizmasegítség lenne.
2013. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még lenne egy kérdésem: a királnők mindig női nyeregben ültek,mert hallottam arról,hogy Sissy nadrágban lovagolt akkor gondolom a férfi nyerget is kipróbálta.
2013. jún. 12. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előkelő úrhölgy nem ül széles terpeszben soha, sehol, mert az rangon aluli, puritán, és szexuális fantáziálgatás sejtet. A nőnek nem szabad élveznie a szexet, mert értelem nélküli, gondolkozásra képtelen ösztönlény, szexuális vágyai és fantáziálgatásai vezérlik, ha élvezi a szexet, akkor semmi sem állhat az útjába, hogy prostituált legen, és mindenkivel/bárkivel lefeküdjön, saját élvezeteit hajszolva. Ezért aztán csak durván lehet vele bánni, és mint egy állatot, meg kell nevelni néha, mert különben elszemtelenedik - lásd lovak, simán a fejedre nő.

Ez az elképzelés nagyon sokáig élt, még Freud korában is bőven tartotta magát pl., ezért volt akkoriban rengeteg nő hisztériás tünetekkel kezelve (a szó pszichológiai értelmében) - ebből kiindulva lehetetlen, hogy egy nő széles terpeszt produkáljon akárcsak egy ló hátán is...

2013. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valletta ***** válasza:
100%
Én próbáltam a Dámalovas Egyesületnél. Nagyon furcsa érzés, hogy az egyik lábat pálca helyettesíti, de mivel össze tudsz szorítani a lábaddal, biztonságosnak érződik, illetve azt mondják, hogy két azonos tudású lovas közül két azonos szituációban az angol nyerges fog nagyobb eséllyel leesni.
2013. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!