Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kicsit érdekesen ugrik nem...

Kicsit érdekesen ugrik nem gondoljátok? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 12. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes kép. Szoktak ilyen képek születni elrontott, rosszabb ugrásokról.
2013. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem gondoljátok, hogy kezdő volt. vagy éppen a ló is megijedt valamitől a ló és hirtelen nem tudott mit csinálni. Bélén lehetne már hagyni őket!
2013. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt az ugrást eléggé elrontotta, lehet túl korán érkeztek oda, vagy másra számított a lovas. Bárkiről készülhet szar kép, ha annyira rossz lovas lenne, nem lehetne versenyen, ráadásul elég komoly cucca is van, szóval csak egy rossz pillanatot kaptak el. Annyi hogy én ezt a nem túl jól sikerült ugrást nem tettem volna fel sehova.
2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Poénból töltötte fel a lovas csoportba, de úgy látszik valakinek nagyon szúrja a szemét a csaj, hogy minden egyes képét feltölti ide :D
2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy jó cucca van, még nem profi :) Csak igényes, és meg tudja fizetni.

Tényleg sok jó kép is van róluk, nem tudom mért töltött fel ilyet, azt meg végképp nem, hogy másnak meg mért kell még kiemelnie is. Semmi értelme a kérdésnek.

2013. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FannaL ***** válasza:
Mindenki hibázhat, kezdőként meg főleg. Megosztotta, megmosolyogtuk és ennyi. Most már nem is számolom, hogy hány kérdés van kint Szárcsáról és Csengéről.
2013. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lo rendben van nem a szélén ugrik és nem látszik hogy meg lenne ijedve.

A lovas rontotta ezt az ugrást debez mindenkivel megesik.

Abban igaza vamnaz elöttem szólónak hogy a drága felszereléstől még nem lesz profi,vagy versenyző szintű egy lovas.

2013. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is arra céloztam, hogy a jobb cucctól jobb lesz valaki, hanem arra akartam rávilágítani, ha olyan szar lovas lenne nem lehetne versenyen, meg akinek ilyen cuccra telik annak egy jobb edzőre is.
2013. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki jó edző, hogy drága, az meg a másik dolog, hogy nem is feltétlenül kell edzőhöz járnia csak azért, mert pénze van. Nekem sincsenek haláldrága cuccaim, meg még a lovam is egy olcsó valami volt, mikor elhoztam, az edzőm se kér 10 ezret/alkalom, úgyhogy lassan kezdem akkor pocséknak érezni magam.
2013. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartod pofátlan dolognak, hogy belinkelsz ide egy fb-s képet? Jó oké tény, hogy láthatja mindenki, de te még plusz boldog-boldogtalannak is mutogatod és ráadásnak kritikát is kérsz rá?!?! Legyen már benned mások felé legalább egy minimális tisztelet!!! Le lehet pontozni nyugodtan, sz*rt se érdekel.
2013. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!