Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shagya Arab lovat szeretnék...

Shagya Arab lovat szeretnék vásárolni pár éven belül. Honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok a lófajtával? Nekem személy szerint kiskorom óta a kedvencem, 2-3 éven belül már dolgozni fogok, és remélhetőleg megengedhetem majd magamnak.


Kik a leghíresebb, legjobb tenyésztők?



2013. jún. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bábolna. :)
2013. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bábolnán remek lovakat kapsz - nem véletlenül, hiszen a Shagya voltaképpen egy bábolnai arab félvér ló, csak abban az időben Bábolna nem adhatta a nevét a fajtához.

Azt tudd, hogy rengeteg elsőosztályú lovat kivittek már az országból, melyek remekelnek militaryban, stb. - úgyhogy sok esetben akár külföldön is keresgélhetsz, bár lehet, hogy a kérdéses ló már feladta fajtáját, és valamilyen egyéb arab fajtaként jelenik meg (arab félvér, xy félvér, akármi), de felmenői közt rengeteg shagya van, stb.

2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első kettő is írta, a bábolnai ménesnél nézz körül, az a tuti. :)
2013. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Shagya pacim van :) nagyon szeretem :) a szülei bábolnaiak voltak, úgyhogy ahogy már előttem is mondták, onnan érdemes :) de körülnézhetsz lovardákban is, ahol lehetnek bábolnaiak, én is így találtam a lovamat :) sok szerencsét! :)
2013. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Innen is érdemes esetleg:

[link]

2013. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg külföldön is lehet nézegetni bőven, tényleg, pl. ami most hirtelen eszembe jut, az BellaDonna, akiben elég sok shagya vér van, és hihetetlenül jó, nagydíj szintű ugróló...A másik Bábolna, vagy bárhol, ahol bábolnai lovak vannak. :)
2013. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bábolna :) én shagyákat lovagolok, foglalkozom velük, nagyon jó kis lovak. imádom a fajtát. :) nem épp kezdőkek valók(bár ez lófüggő).
2013. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!