Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? (kép)

Mit gondoltok róla? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

tisztavérű magyar sportló, 11 éves. Szerintetek mennyit ér meg?


2013. jún. 12. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
A ló szép, de a lány nem ül valami szépen rajta.
2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján kb. 600-at adnék érte, de a képzettségi szintjét is ismerni kéne... Nyilván egészen más kategória, ha mellékesen Olimpiára minősült.
2013. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy képből nem lehet beárazni, mert lehet, hogy amúgy egy nagydíj szintű szuperló, csak egyszer felült a tulaj unokahúga, aki nem tud lovagolni, ezesetben sokmilliós ára van, de az is lehet, hogy a legjobb lovasuk legjobb tudásá vették elő, és leszedálták előtte a lovat, és még sánta is meg kehes ami nem látszik, meg rohad a patája és nincs sütése, akkor a 200 000et üti alulról. Esetleg egy kicsit több infó róla? A ló tetszik amúgy, vagy a kép ferde vagy a fara magas picit, a lány viszont csúnyán ül rajta.
2013. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!:)

itt egy videó róla: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_JQEm..

amúgy a kisalagi lk hirdeti, de a szokásos "nagyon impozáns, extra mozgású dijugratás dijlovaglásra ajánlva" szöveg van hozzá:D..

igazából főként a felépítése érdekelne, amennyi ebből látszhat:)

2013. jún. 12. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ismerem személyesen a lovat! Már eladták, de ijedő volt a ló, szép nagyon, de mondta nekem a tulaj hogy megbízhatatlan , még melyik tetszik?
2013. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valóban eladták-e, de azért leírom, hátha aktuális még. Szép, fejét, farkát szépen hordozza, kicsit hajtósnak tűnik egy videó alapján, viszont jól idomított, lehet, hogy több zab kéne neki, hogy legyen kedve, vagy egy jó lovas, aki megtanítja, hogy ne csizmával kelljen böködni, hanem derékra reagáljon. Úgy tűnik, mintha iskolalónak használnák, mert több videó van fent, több lovassal, de nem néztem mindet végig.
2013. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fóti lovakat kerüld el de nagyon messzire! Ez egy jó tanács, nem hülyeségeket beszélek. Megbánod ha onnan vásárolsz.
2013. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: Nekem onnnan van lovam, és nagyon jó ló!!!

Én ismerem a lovat és tegnap este fele vitték el ezt a lovat. Nem kehesek a lovak, nem betegek vagy ha valami bajuk van akkor azt megmondta a tulaj! Nem tudom honnan veszed hogy szarok a lovak, de Fóton több lovarda is van....méghozzá egymáshoz közel...Én lovam Boszorkány, ott még fent a hirdetéseknél.

2013. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Matrix5, haha, pont az volt a masik lo amit kineztem, de azt meg telen. Akkor eleg dragan akartak adni, megkerdezhetem, hogy mennyiert lett a tied?:)

Egyebkent koszonom szepen a valaszokat! Hoppon maradtam:)

2013. jún. 13. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Írok üzit. Nagyon aranyos ló,azért van gond vele...

mondta a tulaj hogy 1,5 millió.- volt télen az ára a lónak....

2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!