Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vam közületek olyan, aki...

Vam közületek olyan, aki munka mellett tart lovat? Hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ügyesen?
2013. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Én gyerekek mellett tartok lovakat, pónit.Nagyfiam mentálisan beteg, így 3nap kivételével állandóan itthon van és felügyeletet igényel.Háznál vannak a lovak, tehát ha van időm akkor hátra tudok menni hozzájuk, nagy karámban vannak egész nap, kivétel mikor jut időm lovagolni. tehát mozognak folyamatosan, de a lovaglás sajnos ritka.
2013. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én iskola mellett. Nyáron tudom mozgatni egyedül, iskolaidőben keresek rá felestartó társat, így költség sincs annyi, és heti 2-3 alkalommal elég ha tudom lovagolni.
2013. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hét napból ötöt dolgozok és a hétvége a lovamé.

Bértartásban van mindent megkap.

Sajnos csak ìgy megy.

Amit megélt már ez a ló nem akarok felestartót keresni hozzá.

2013. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én munka és egyetem mellett tartom, bértartásban. Segítség nélkül nem menne, egyszer már bebuktam, de így most szerencsére meg van oldva a rendszeres mozgatása. Általában hétköznap ritkábban, munka után járok ki, meg hétvégén, de ez változó :)
2013. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 x) ***** válasza:

Én fél éves kisgyerek és mellett dolgozok lovak között (oktatás, terep, terápiás lovagoltatás stb) és hát a saját lovamra elég kevés időm jut. Mondjuk szerencsére majdnem minden nap ki tudunk menni terepre, csak sose vagyunk kettesben. És elég sok segítségem is van. Anélkül biztosan nem menne.

Egyébként régebben bértartásban tartottam a lovamat munka mellett, az elég jó megoldás volt mert elég volt napi 1 órára kiszaladni lovagolni egy kicsit, meg persze kicsit szeretgetni a lovat. Szóval a legjobb megoldás szerintem a bértartás, vagy a feles tartás.

2013. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!