Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyerget mivel lehet leápolni,...

Nyerget mivel lehet leápolni, ha nincs erre külön bőrápoló?

Figyelt kérdés
hallottam olyat, hogy testápolóval is le lehet.. de nem tudom. veszek majd rendes bőrápolót, de nem tudom mikor jutok el a lovasboltba. szóval, testápolóval átkenhetem?
2013. jún. 17. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hülyeség átkenni testápolóval :D

Viszont bőr cipők bokszolására használt bőrápolóval biztos nem csinálnál rosszat :)

2013. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
méhviasszal
2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem jutsz el rendes anyagért, addig átkenheted testápolóval (valami olyannal, amiben nincs sok alkohol színezék pedig szinte semmi), de számíts rá, hogy nem sokat fog érni neki. A testápoló nem elég koncentrált ilyesmihez.


Cipőápolóval (legalábbis azzal a fajtával, amire én gondolok box alatt) semmiképp se kend át, mert később csupa foltos leszel, ha esetleg hő hatására engedni kezdi a színét. Ha van olyanod belőle ami színtelen, akkor megpróbálhatod, de feketével vagy barnával semmiképp.


Ha nem szívódna be rendesen a testápoló, akkor konyhai papírtörlőkendővel törölgesd át, jól rányomkodva.

2013. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
színtelen cipővaxxal ápolhatod, illetve gyógyszertári vazelin is jó, illetve a dm-ben, rossmannban lehet kapni méhviaszos glicerin szappant az is jó rá.
2013. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
testápolót a helyedben hanyagolnám. Vazelin jó, vagy bőrápoló, amit nem direkt lovascuccokra találtak ki, az is jó lehet.
2013. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azért minden nap átkenni bőrápolóval - ha egy hetet várnia kell, mert nincs nálad épp, akkor ki fogja bírni azt a nyerged zokszó nélkül.
2013. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!