Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez a lóhoz szeretném kérni a tanácsotokat, mit gondoltok róla??



#ló #gomdoltok
2013. jún. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép csikó, de nem adnék érte ennyit. Nagy lutri, mert származása van, de egyévesen kitudja mi lesz belőle. Két évig még csak a pénzt viszi, lovagolni nem lehet, az árán a színe is dob, nem fizetnék pluszba azért, mert ritka a színe. Drága.
2013. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép csikó, de nem ér meg ennyit.
2013. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pivekla ***** válasza:

Anya és apa eredményeit mérlegelve akár még évesen is érhet ennyit, de ha nekik nincsenek kiemelkedő eredményeik akkor én is sokallom az árát.

Csikónak viszont nagyon szép már most.

2013. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép csikó, de én csak a felét adnám érte. Ha azt nézed ennyiért már származásos, belovagolt lovat kapsz.
2013. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó az alkata, no meg a színe se semmi. Van az eladó hirdtései között egy hasonló színű méncsikó, de az közel sem ennyire mutatós.
2013. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!