Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megérné ez a használt lovaglóc...

Megérné ez a használt lovaglócipő?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni kezdő lovasként?

[link]



2013. jún. 19. 22:33
 1/3 Pivekla ***** válasza:

Kezdésnek tökéletes, végre valaki aki bőrben gondolkozik.

Ár-érték arányt megfelelőnek gondolom, az az 1000ft postaköltség viszont nem árt ha tisztázva van hogy pontosan mit takar magában. Fejből nem tudom a mostani postai díjszabást, de 1000ft körül már az utánvétel szokott lenni, így nem lenne reális ha ez egy egyszerű előre utalós majd simán feladós postaköltség lenne.

Ha rákérdezel az eladónál utána postaköltség-kalkulátorral ki tudod számolni hogy valóban annyiba kerül-e, vagy rámond néhány száz forinttal többet, hogy még annyit elrakhasson zsebbe.


(Lehet hogy szőrszálhasogató vagyok, de az ár igenis legyen valós és reális, kis átverés is átverés!)


[link]

2013. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég adtam el egy 2-3 számmal nagyobb cipőmet, és tényleg 1000 Ft körül volt a pk, ajánlottan. Drága a posta :(
2013. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, nagyon szeretem. Az ár jó érte szerintem.
2013. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!