Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Elsö...

Mit gondoltok róla? Elsö lónak megfelelö lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 22. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tuti nem vennék frì lovat első lónak.

Szemlézett kanca és 700 000......

Semkit nem ír a lóról hogy milyen lovasnak ajánlja és hogy milyen szinten van belovagolva vagy bekocsizva.

Nekem nem tetszik ez a hirdetés!

Ezt a lovat nem venném meg...

2013. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fríz nem kezdőnek való! Díjlovaglásra a legalkalmasabb, pont ezért ha kezdő vagy nem kéne neked ilyen! Én első lónak frízet vettem de előtte 16 évet lovagoltam. Soknak hangzik de egy ilyen lóval bánni tudni kell!
2013. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fríz valóban nem a legideálisabb ló kezdőknek, ráadásul egy szemlézett ló ára ennél magasabb - ha ténylegesen ér is valamit, tehát jó minősítése is van.

A fríz ugrani nem igen tud, díjlovaglásra sem a legideálisabb, mert nagyon tapasztalt lovast igényel, főleg, mert sokszor kicsit lusta, és meghozni a menőkedvét, egyúttal magasabb szintekre képezni nem könnyű dolog. Apropó, egy szót nem ír arról, hogy mégis hol tart a ló, mit tud most...

2013. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kupec gyanús amúgy...


Alkalmasság - fogathajtás, hobbi. A hobbi MO-n nagyon félre van magyarázva, nem azt jelenti, hogy tengsz-lengsz és majd lesz valami, a ló meg sík hülye mindenhez, megy amerre lát, aztán jó is az, sőt...

De ha jól értem, ez a ló leginkább kocsis, a "bőbeszédű" leírás alapján azonban nem vennék rá mérget, hogy eredményes díjhajtásban, vagy egyáltalán díjhajtásra gondoltak, és nem trágyaszállításra... Bár írja, hogy be van lovagolva, azért nem mindegy, mennyire, maga a hirdetés komolytalan, ezzel csak csalódni lehet, ha komolyan gondolod a dolgot, ha annyira nem komolyan, akkor megnézni persze meg lehet.

2013. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!