Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingi csődörnek milyen...

Haflingi csődörnek milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés
Van egy hafi csődöröm, most királykék fülvédője, és piros izzasztója van, de ezek annyira nem passzolnak, meg elég használtak is már, újat szeretnék neki. Csak izzasztó és fülvédő van rajta, nem kell neki fásli, ínvédő, pataharang, mittudoménmi, tud vigyázni a lábára, sose lépett eddig rosszul, akkor meg nem akarom fölöslegesen öltöztetni. Fekete nyerge és szügyelője van, és fekete-ezüst csillogós homlokszíjú kantárja. Ti milyen színű felszerelést vennétek neki?
2013. jún. 22. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kék és a fehér bármilyen árnyalatai
2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fehér izzasztója volt, de a második terep után úgy nézett ki, mint egy csatatér... A kék jó lehet tényleg, köszönöm :)
2013. jún. 22. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kék,zöld,fehér,citrom/narancs sárga. :)
2013. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sárgát elég nehéz szerezni, meg bután is nézne ki vele szerintem, olyan lenne, mint egy szelíd cirkuszi póni, akin gyerekek battyognak körbe, pedig egyáltalán nem olyan, nem egyszer még engem is sikerült ledobnia, nagy zsivány a paci. A sötétzöld viszont jó ötlet, annak utánanézek :)
2013. jún. 22. 21:00
 5/15 anonim ***** válasza:

A barna is jó lehet rajta. Vannak szép barna árnyalatú cuccok, más színű szegéllyel pl. [link]

Szép a zöld, kék is.

2013. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A barna is jó lehet, sose voltak barna cuccai. Jövő héten megyek Horzéba, megnézem majd, mi a választék :)
2013. jún. 23. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
szívességből lovagoltam egy ideig hafi fedezőmént, pinket tettem rá jól nézett ki benne :)
2013. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én pinket semmiképp se tennék rá :) Sötétbarnát vettem végül neki, szépen áll rajta. Kapott azóta patkót mind a 4 lábára, úgyhogy ínvédőt is vettem hozzá, nehogy véletlenül összeüsse.
2013. aug. 2. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:
ínvédőnek pont semmi köze a vashoz
2013. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De van, de köszönöm hogy itt mindig belekötnek mindenbe. Régen egyszer volt patkolva, és akkor összeütötte a lábát hempergéskor, és csontkinövése lett miatta. Azóta is összeütögette de csak mikor hempereg, és nem lett semmi. Most kapott megint, ínvédővel hiába üti, nem a lábára megy.
2013. aug. 2. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!