Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Nagy lovas kftnél érdemes...

A Nagy lovas kftnél érdemes vásárolni szemlyesen? Pesten a népligetnél. Van választék mindenből?

Figyelt kérdés
Ló vásárlás előtt állok és gondoltam itt veszem meg a kezdő készletet. A szőrkefétől a nyeregig. Érdemes elmenni?

2013. jún. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Nagylovas-t, szerintem azért ott mindent meg lehet venni.

Viszont ha van lehetőséged, én azt mondom, hogy hasonlítsd össze a Nagylovast, a Horze-t, és az Imagine-t. Én egyszer írtam egy listát, és megnéztem mind a háromnál az árakat, nem feltétlen tudsz mindent jó áron egy helyen megvenni.

Nyerget pedig a helyedben használtan néznék. Nekem eddig csak használt volt, de mindegyik nagyon jó.

2013. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak a szugyelos martingalom van onnan a többi az imaginebol és a horzebol, nekem ne nagyon tetszenek a ló felszerelések, viszont még a stubben D-zablám van onnan és azt nagyon szereti a lovam csak kicsit drága volt, kerekítve 9000ft....de szerintem ha nem nagyon kellenek tetszetős felszerelések akkor nyugodtan, de en is azt ajánlom h a nyerhet használtan vegyes, pl mar 100.000 Ft körül kapsz egy jo stubbent ami mellesleg nagyon kenyelmes
2013. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a nyergen kívül (azt használtan szereztem) szinte mindent Debrecenben vettem meg egy helyi lovasboltban, még ott is kaptam mindent, ami kellett - hát még a Nagylovasban... :) Érdemes elmenni, körülnézni.

Összehasonlítani más árakkal érdemes lehet, bár a Horze termékek mondjuk irreálisan drágák a minőségükhöz képest, én azoktól óva intenélek... Hiába olcsóbb, mint XY helyen egy hasonló, ha fele annyi ideig se bírja - szerintem.

2013. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: nekem nagyon sok Lovas felszerelesem a horzebol van, köztük egy 30.000 ft-ős és egy 20.000ft-ős nadrág, nagyon kényelmesek és nem szakadtak el, szóval ha nincs cuccod a horzebol addig ne is beszélj le másokat, és ott van olyan is amit olcsón is kaphatsz és az sem selejt!!
2013. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt Horze-s cuccom, mára mind szemétté vált leginkább, pedig kíméltem, ápoltam őket. Más márkákkal nem volt ilyen tapasztalatom, a Horze pedig mindemellé indokolatlanul drága is, mivel sok mástól hallottam, hogy nem csak én kaptam tőlük olyan cuccot, amit nem épp hosszútávra találtak ki.
2013. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyergen kívül minden mást érdemes ott venni. Ugyanolyan minőség, mint a Horze vagy az Imagine, de valamivel olcsóbb. Nyerget viszont használtan vegyél. Tízezrekkel olcsóbban, vagy akár feleannyiért is nagyon jó minőségű és állapotú használt nyergeket lehet kapni.

Nagy a választék, igen, szerintem nem rossz bolt.

2013. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!