Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi erről a véleményetek? (Fotó)

Mi erről a véleményetek? (Fotó)

Figyelt kérdés

[link]

Vélemény? (Nem én vagyok az!!)

Ez az "akadály" 50 cm-es.


2013. jún. 26. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy

- KOBAK NÉLKÜL?? UGRATNI??

- Miért néz le a ló mellett?

Hát... szörnyű

2013. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Van kobakja csak szerinte balszerencsét hoz és azt mondja sose fogja használni.Versenyre akar menni és azt mondta esetleg akkor.Szoltunk már neki de magasról tesz ránk.

Azt mondta azért néz le hogy lássa hogy leveri e a paci..

esett is le így 50 cm nél akkorát hogy leszakadt a kengyel szíj a kengyellel...

2013. jún. 26. 16:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Biztosan valami "házi-lovas", amivel alapból nincs semmi baj, de látszik, hogy sose foglalkozott vele szakember..
2013. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pivekla ***** válasza:
56%
Szerintem a hülye is látja hogy ezen a képen semmi sincs rendben, polgárpukkasztásnak tetted fel ezt a képet? Nyilván te is látod hogy mit ront el a lovas, akkor meg minek tetted föl, vagy mi mit tudunk neked segíteni, főleg ha nem is te vagy rajta? Nem értem ezeket a kérdéseket...
2013. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mit tanácsoltok neki?Mi a hiba rajta?Csak a láb a hiba?...

Hogy mondjam meg neki hogy vegyen fel kobakot?...

2013. jún. 26. 16:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem olyan furának tűnik ezért.Én nem értek az ugratáshoz ezért kérdezem.Mert nekem nagyon furi ez a kép.
2013. jún. 26. 16:16
 7/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4252383-hogy-t..

Ugye ő az?

Egyébként szinte minden hiba. A testtartása rémes. A lábainak a térdtámaszon lenne a helye.

2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen ő!Most el van szállva magától!Néha néha felteszi a kobakot de nagy ritkán!Állítólag szerzett egy edzőt csak még nem tudtak találkozni.Az írta hogy itt a környékbe lovakat tör be és jelenleg is egy 3 éves lovat tör be.

Most már téleg idegesít mert téleg nem szeretném hogy baja essen.Ha kell kenek a kobakba ragasztót és ráerőltetem!

Csak ugye nekem nincs lovam és ha megszólalok ilyen témában már rögtön el ítél hogy én ne dirigáljak neki én semmit sem tudok a lovakról,lovagolni se tok...Szval ilyenekkel jön.Vagy téleg hagyjam rá?

Pl: Múltkor barátnőmmel beszélgetek hogy ki mit kér gyereknapra.Mondta hogy lovagló nadrágot kér.Mire jön ő.Ki kér lovagló nadrágot?

Barátnőm mondja hogy ő.Erre:

Miért kell folyton azt kérned mint nekem?

(Nem is tudtuk hogy azt kér.)

Jó beszélünk tovább.Kérdezem milyen színűt kér.Akkor megint oda jön hozzánk.Mondja fehér.Mondom hogy nem ajánlom mert versenyre szokták általában használni és könnyen koszolódik.Mondja télleg?

Mire ő:Mit oktatod?Különben is én is fehéret kérek mi a bajod vele?Kérdezném,hogy miért te versenyzésre kéred?Be se tudtam fejezni a mondatot mikor azt mondta tiszta szánalom.

Na ,suliba megint beszélünk de akkor ő jön oda és meséli.

Képzeljétek kaptam fehér lovagló nadrágot.Felültem szőrén a lovamra.Tök jó volt.Csak tiszta fólt lett az egész és anya nem tudta kimosni.Szval új nadrágot kérek.

Ennyi.

Most nem azért de én megmondtam!!Nem akartam okoskodni csak tanácsot adni.

2013. jún. 26. 17:00
 9/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberekkel kár a gőzért. Még kicsik vagytok, jó esetben pár év, és kinövi. Rossz esetben nem.

Még annyit tennék hozzá az elhangzottakhoz, hogy ilyen cipőben nem lehet lovagolni. A lapos, sima talpa úgy csúszik, mint a jég. Inkább lovagolnék kengyel nélkül, mint hogy egy ilyenben szenvedjek.

Szóval tényleg nem jól tartja a lábát, nagyon nem, de ez felróható a cipőnek is. Egy normális csizma rengeteget tud segíteni. A jó felszerelés elég sok üléshibára jelenthet megoldást.

2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ugró REV megszerzésénél stílusbírálat van, nem megy át rajta, ennyi.

Egyébként ugrás felett a lába nem mozdulhat el, térd zár, azzal kéne kapaszkodni, az a térdtámasztól egyáltalán nem távolodhat el, olyannyira, hogy ha egy papírdarabot odatesz, annak ott kell maradnia (!), a sarok lefelé rugózik, a felsőteste minimálisan mehet előre-felfelé, mivel nem nagy akadályról van szó. Azonban ő majdnem a hátulsó nyeregkápa fölé került, ez nem jó, látszólag a kezével tartja ott magát ráadásul, a lovat megzavarja az egyensúlyában, az sem jól ugrik, a lány háta púpos, egyenesnek kéne lennie, a vállait hátranyitni, nem behúzni előre, nem dőlhetne mellékesen ennyire előre se...

Keressen egy jó edzőt, üljön fel futószáron több alkalmas ülésjavításra, idomítson rengeteget, és majd egy év múlva gondoljon leghamarabb ugratásra, számolva vele, hogy rengeteg meló lesz, mire ezeket a hibákat kijavítja, ha meg nem javítja ki, akkor továbbgondolva ezt a képet, azzal számoljon, hogy hamarosan új ló kell, mert ennek szétveri a hátát és a lábait is.

2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!