Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam már 28 éves mit...

A lovam már 28 éves mit csináljak vele fürge fürge de csak a saját feje után megy?

Figyelt kérdés
mit csináljak vele?
2013. júl. 1. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerinttem már kíméld meg a munkától

amikor a lovam 25 volt, hiába volt makk egészséges és fürge is, de már nyugdíjaztam

2013. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd azt már békén:) Embereket sem nyúznak 80-90 éves korukban még munkahelyen.(egyenlőre még nem)
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

28 évesen már bőven nyugdíjas, ami neki való, az az, hogy kitedd legelőre, sok más ló társaságában, ahol kedvére futkározhat velük, ha akar, és békében élhet, neki ez az igazi jutalom azért, amiért ledolgozta az eddigi életét.

Nyilván kímélve képes még teljesíteni, van olyan ló, ami 27 évesen még magasiskolai feladatokat csinál, de a legtöbb ló erre nem alkalmas, mert nem megfelelő az életút, ami idevezet.

Sokan amúgy simán beadják vágóba a túlkoros pacit, és vesznek helyette másikat - nem szép dolog szerintem, de az tagadhatatlan, hogy opcióként mindenki számára adott ez is.

2013. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!