Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Casco kobakokról vélemény?...

Casco kobakokról vélemény? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Új kobak vásárlása előtt állok és egy könnyű, jól szellőzőt szeretnék. A mostani kobakom nagy bumszli bársony

borítású, nagyon utálom, nehéz maga az egész fejvédő, minden meglátszik rajta, beleragad a szösz ráadásul mivel nem állítható nem passzol pontosan a fejformámra, emellé még hülyén is néz ki. Most nézegettem kobakokat, és a 20.000Ft környékén lévő Casco-k tetszettek meg. Mert olyan profinak tűnnek, könnyen tisztíthatóak és jobban lekövetik a fej formáját. Meg iszonyat könnyűek is. Konkrétan ezt a modellt néztem ki: [link]

Vannak ezzel/ilyen márkájú kobakokkal kapcsolatban tapasztalataitok? Jól védenek a könnyű súlyuk ellenére is?



2013. júl. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden kobaknak, és egyéb biztonsági felszerelésnek át kell mennie bizonyos teszteken, amelyeken bizonyítja, hogy képes mechanikai védelmet biztosítani bizonyos esetekben a viselőjének - ha nem tudna jól védeni ilyen súllyal is, nem lovaskobaknak, hanem baseball sapkának írnák...

Konkrétan ezzel nincs tapasztalatom, de pont azért, mert másképp nem lehetne kobaknak hívni, biztos lehetsz benne, hogy megszerzett bizonyos tanúsítványokat, és véd.

2013. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Hasonló bársony kobakot cseréltem le cascora. Nekem nagyon tetszik. Szerintem a bársony kobaknál mindenképpen jobb lesz neked is. Ha megkarcolódik elég áttörölni egy vizes ronggyal és semmi baja.
2013. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Casco van évek óta, szerintem teljesen rendben van. Versenyre is azt használtam.
2013. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na végül megvettem a kinézett Casco-t :)
2013. júl. 8. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, használd egészséggel és balesetmentesen! :-)
2013. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lili1Dtimpex ***** válasza:
Én is casco kobakot használok,bár igaz hogy az enyém 100ezer felett volt de egy szóval tudnám jellemezni: Tökéletes.Ez egy tökéletes kobak,megéri az árát,mellesleg nagyon nagyon jól véd! :)
2013. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!