Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül az hogy egy...

Mennyibe kerül az hogy egy évben egyszer megnézetem a lovamat és a fogait az állatorvossal?

Figyelt kérdés
Ha lehetne külön szeretném kérni a két árat.

2013. júl. 4. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Passz, ez rengeteg dologtól függ, pl. két városban biztos, hogy eltérő az ár, mert az orvos határozza meg, falun lehet, hogy olcsóbb, de városon belül is két orvos már biztos, hogy nem ugyanannyiért fogja megnézni... Nekem pl. ingyenes, mert általányt fizetek az orvosnak (havi X összeg, benne van a bértartás árában), így bármikor kijön, ha gáz van, és átnézi a pacit - csak azért kell fizetnem, ha már konkrétan a ló kezelésre szorul, pl. valamilyen dolgot be kell adni neki, stb. Ahonnan hoztam, ott egy 20-25 ezer volt annak idején, ebben benne volt az oltás és a vérvizsgálat, átnézték a lábait, hátát, stb.
2013. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hozzám kaposvárról jön a doki 7e ft ha nem kell csinálni semmit csak megnézi, 10e ft a reszelés,de ebben benne van a 7e ft.Plusz a kiszállás díja.
2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!