Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amikor egy mén vagy herélt...

Amikor egy mén vagy herélt kidugja a nemi szervét és lóbálja, az mit jelent? Fedezni akar? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy fedezni de akkor is előfordul ,ha pisálnia kell.
2013. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kanca közelében szokták általában kidugni. Gondolom kész lenne mindenre ha a kancához jutna. Egyéb okok miatt vizeléskor is kidugják.
2013. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kancát érez, pisiléskor vagy néha relaxáláskor dugja ki. Az utóbbit úgy értem, hogy amikor nagyon ellazult és nyugodt állapotban van (tehát fekvés vagy munka közben), esetleg el is bóbiskol illetve ilyenkor szoktak pisilni is.
2013. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi itt kihagytam egy lényeges szót: "Az utóbbit úgy értem, hogy amikor nagyon ellazult és nyugodt állapotban van (tehát NEM fekvés vagy munka közben)"
2013. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!