Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kép alapján vélemények? Ülés,...

Kép alapján vélemények? Ülés, lábtartás, kapcsolat, stb?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 7. 14:23
 1/5 anonim válasza:

Szép :D

Bár én a nagy lovakat szeretem :)

2013. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb a kép, ezért csak nagyjából mondom, hogy olyan, mintha meg lenne törve a csukló,a kéz eleve lehetne egy picivel magasabban talán, és a váll jöhetne hátrébb.
2013. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem túl szoros a szár...
2013. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jöhetne egy kicsit előrébb a kezed,lábfej befelé. De alapjáraton szép ülésed van. Támaszkodásról vagy kapcsolatról egy lekötött fejű ló esetében nehezen lehet beszélni :p
2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A képen sajnos nem látszik,de a ló abszolút az én kezembe támaszkodott,a gumi csak lobogott,és soha nem volt feszes.

A szár szerintem(!!) nem volt szoros,a ló épp próbált beletámaszkodni,de egyáltalán nem tartottam szorosan,de nem tudom.A ló se mutatott semmiféle ellenszegülést,szóval kényelmetlen biztos nem volt neki.


Igen,a kezemmel sajnos sok probléma volt,mivel én egy teljes évig alapból fektetve tartottam a kezem,és a ló marjára "raktam rá",ezt 1 teljes év berögzülés után piszkosul nehéz volt kijavítani,de igyekszem. :) Már ne fektetem el,de nagyon gyakran még letámasztom.


Köszönöm szépen amúgy a véleményeket. :)

2013. júl. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!