Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ide tényleg csak fiúkat...

Ide tényleg csak fiúkat várnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 8. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ezért felesleges kérdést kiírnod le van írva a felhívásban :)
2013. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A Kincsem Nemzeti Kft. ingyenes képzéssel és lovaglási lehetőséggel várja azokat a Budapest és Dunakeszi - Alag vonzáskörzetében lakó 14-16 éves kistermetű fiúkat"


Oda van írva, hogy csak fiúkat, akkor miért teszel fel kérdést?

2013. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Lányok is jelentkezhetnek, csak azért van odaírva, hogy főleg fiúkat várnak, mert alig-alig van fiú jelentkezőjük, 99%-ban lányok mennek. Nem fogják a lányokat se elküldeni, mert akkor be is zárhatják a kaput, és ezt ők nagyon is jól tudják, ne aggódj. Ami fontosabb, hogy 150 centinél ne igen legyél magasabb (bár a magasság nem számít hivatalosan, a súly miatt fontos ez), az 50 kg-s határt szeretik.
2013. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a súly az nem gond. 44 kg vagyok. csak az a baj h 165 cm. azért még lehetnék zsoké ilyen magassággal is?
2013. júl. 8. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, h itt fogadnak lányokat,nézve a képeket, de ha ennyire érdekel, írj nekik emailt vagy hívd fel őket!


Abba a táborba/iskolába ahová én járok szinte csak fiúk vannak, tehát nem hinném, h ezért írták ki, a zsokék pedig sztem többen vannak fiúk mint lányok legalábbis ahogy én tudom!

2013. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap pl. a derby közvetítésén volt bejátszás, nincs semmi baj a lányokkal, a képzéseken általában túlsúlyban vannak,ebbe beletörődtek, elfogadták, mehetnek lányok is, a magasságra nincs korlát, csak a súlyra, de nyilván a kettő valahol összefügg, ha 195 cm vagy és 45 kg, az ugye nem normális, és inkább orvoshoz, mint zsokénak kell menni.

Ha a súlyod rendben, nincs itt semmi gond.

2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak poénból írták oda, nyugodtan jelentkezz!


Viccen kívül, ott a leírásban, de telefonon hívd fel őket!

2013. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!