Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik, hogy a kancám meg...

Létezik, hogy a kancám meg akart védeni vagy csak bemeséltem magamnak? [többi lent. ]

Figyelt kérdés
A múltkor a lovász leordított a boksz előtt, Cameron pedig kihajolt a nyitott ajtó felett és sunyítva belecsípett a vállába, otthagyta a szénahálót is!! Azelőtt nem csinált ilyet, ezért gondoltam, hogy esetleg meg akart védeni? Vagy tényleg csak bemeséltem magamnak és csak csendben akart kajálni?

2013. júl. 9. 10:46
 1/6 anonim válasza:

Szia...nem tudom hogy bemesélted-e magadnak vagy nem, de szuper érzés lehetett hogy "megvédett" a ló <3 tudom, vagyis el tudom képzelni hogy mit érzel én is ilyen ló mániákus vagyok és hiszek a ló és ember barátság...:)

( én egy könyvet írnék ebből.:DD szeretek könyvet írni )

***

2013. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:
A lovak utálják a hangos, kiabáló embereket. Ijesztőek nekik és irritálják őket. Ezért nem lenne szabad ugye lovak közelében kiabálni. Nyilván a ló is ezért csinálta a dolgot.
2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam és nem tudom eldönteni, hogy megvédett-e vagy sem. Két haflingi kanca, az egyik az enyém a tesóját pedig barátnőm lovagolta és együtt karámoztak. Tél volt ée bementünk hozzájuk és az enyémnek a tesója elég antiszoc. ló és lényeg a lényeg combon rúgott, odajött az enyém és sunnyogva úgy szügyön rúgta a másikat, hogy döngött. Na én erre nem tudok már mit gondolni, nincsen rá racionális válaszom :)
2013. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legdurvább az volt,h mikor bent voltam a legelőjükön az egyik mén sunyítva felém jött és a vezérkanca (szürke 16 on túl van) addig több méterre tőlem állt. De akk odaügetett és elzavarta. Nem tom mi lehetett én úgy gondolom megvédett mert semmi köze nem lett volna hozzám hiszen már írtam h messzebb állt.
2013. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bemesélitek, a lovak nem kutyák, hogy megvédik a gazdájukat. Max a mének/heréltek védik a kancájukat, persze a heréltek kevésbé, de ha figyelitek a lovakat, ezen kívül nem védik meg egymást, mindegyik ló magának rendezi le a helyét a rangsorban.
2013. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, a válaszokat és a sztorikat :) nem filózok rajta többet, hogy mi volt, de nagyonnagyon jólesett a pacimtól :)
2013. júl. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!