Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismeri valaki a Veszprém...

Criollo kérdése:

Ismeri valaki a Veszprém megyei Deákipusztán lévő lovardát?

Figyelt kérdés
Apróhirdetésben találtam, viszonylag közel lenne hozzánk, de nem tudom, megbízható-e. Esetleg bárki ismeri, hallott róla?

2013. júl. 9. 20:59
 1/5 anonim válasza:
en igen!! Nyiradon lakom kb 3 hete voltam kint ott munkat keresni, de nem vallaltam el! A tulaj nagyon rendes ! Lovaglas celjabol szerintem megbizhato! :)
2013. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabad tudni, hogy miért nem vállaltad el? :)
2013. júl. 12. 00:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg a lovarda felszereltsége is érdekelne, ha le tudnád írni, hány ló van, fedett pálya esetleg, bértartási lehetőség?:)
2013. júl. 12. 00:37
 4/5 anonim válasza:
írtam üzit
2013. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként gondoltam ide írom így utólag, hogy végül nem ide hoztam a lovamat. Körbekérdeztem több környékbeli lovardát és ugyanazt a rosszat hallottam vissza mindenhonnan. A hallottak alapján semmiképp nem ajánlom se bértartásra, se lovaglásra..
2013. dec. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!