Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Másfél éves csikót sárló...

Másfél éves csikót sárló kancával szállítani?

Figyelt kérdés

Az nap szállítunk egy sárló kancát befedeztetni, de ugyanakkor kell elszállítani az én másfél éves csődörömet egy helyre. A költégek miatt a leghelyesebb ha egyszerre vinnénk őket.

Az én lovamra az nap egy egész napos rendezvény vár, mennyire zakkanna meg a kancától? Illetve ennyi idős korban még nem befolyásolja tulságosan?



2013. júl. 10. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A ló 1-2 éves kora közt válik ivaréretté (bár a tenyészérettsége 3-5 éves kora körül van csak), tehát a csikód éppenséggel már simán lehet, hogy "készen áll a feladatra". Ha helyesen vannak kikötve és nem balhéznak, akkor mehetnek együtt, főleg, ha nem nagy távolságról van szó, ha balhézik, akkor nem ajánlom, mert hülye nem lesz tőle, tehát 3 órával később ha a rendezvényen gagya, az már nem emiatt van, viszont az energiáit szépen leszívhatja, meg persze balesetveszélyes is lehet a dolog azért.
2013. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kancával van egy karámban még, ha sárlik csak pipálgat, több energiája van. Ezért kérdezem, hogy a rendezvényen lenyugszik-e jobban? :)

Az nem baj ha leszívja az energiáját, főként "aranyos kiscsikó vagyok" szerepet kap ott, és szokja a külvilág ingereit.

2013. júl. 11. 05:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösd le őket úgy, hogy ne tudjanak összeszagolni.
2013. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Így teszek majd.

2013. júl. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!