Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az jót tett ha 4-5 helyre...

Az jót tett ha 4-5 helyre jártam lovagolni?

Figyelt kérdés

Eddig 4-5 helyre jártam lovagolni, persze nem egyszerre és így eddig kb. 8 lovasoktatóm volt + legalább 10 lovon ültem. Mit gondolzoo, szerintetek jót tett ez? Vagy az a jó ha az elejétől fogva ugyanaz az oktató és csak 2-3 lovon ül az ember, vagy jó megszokni a változatosságot?

13/L (9 évesen kezdtem lovagolni)


2013. júl. 11. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
*gondoltok
2013. júl. 11. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy jó oktató nem kell 8 ahoz hogy valaki megtanuljon jól lovagolni.

Ahány oktató annyi szokás,módszer,idő amìg eljutsz egy adott pontig.nem jó hogy nyolcfélét raksz össze magadnak szerintem.a sok lóval meg semmit sem érsz ha még egyet sem tudsz normálisan megülni.a négy év semmit se jelent,van aki évekig csak üget meg lép a lóval na az nem túl jó hely...

Én amondó vagyok jobb egy jó oktató mint több nem túl jó oktató...

2013. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod hogy mire mentél a sok edzővel és a mégtöbb lóval...
2013. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
a sok edző nem jó. szerintem az hogy több lovon is lovagolsz az jó. Az sem lenne jó ha csak egyen tanulnál és akkor néznél nagyokat hogy ló és ló között is milyen különbségek vannak
2013. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A minél több ló igenis jót tesz, az már nem feltétlenül, ha sok az oktató, inkább egy legyen, de az edző, és tényleg jó, sajna sok a kókler köztük is... De az mindig jó, ha sokféle lovat ismersz és tudsz kezelni, mert minden ló egy kicsit más; bár azt azért tudni kell, hol a határ, mindig van egy bizonyos szint, ahol a lovas éppen áll, annál sokkal magasabb szintet követelő lóra életveszély lehet néha felülni, de ez egy másik történet már.
2013. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A több ló szerintem is jó. A több oktató elég kétélű . Lehet jó,hogyha jó szakemberek,mindegyiktől lehet tanulni valamit. Van amelyik ezt.van amelyik azt tudja jobban elmagyarázni. Akkor van a gond mikor volt már 8 oktatód,és tegyük fel mind a 8 kutyaütő volt,és nem értettek hozzá...
2013. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!