Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valahol jó lovastúrát?

Valahol jó lovastúrát?

Figyelt kérdés
Olyan lovastúrát keresek ahol lehet kezdőknek és haladóknak is részt venni. jó lovakon akik nem autómaták, és viszonylag olcsón tehát 100.000 fölé azért ne menjen. Szép hejen. Bár mondjuk nekem a lovak a legfontosabbak. Én tudok lovagolni de a szüleim nem! :) Szeretném bevezetni őket ebbe a világba!
2013. júl. 12. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még itt, de jónak tűnhet:

[link]

Ahová régen én jártam, de nem tudom, mostanában milyen lehet:

[link]

2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az velük a baj hogy gyakorlott lovast igényelnek... a szüleim viszont nem tudnak.
2013. júl. 16. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A második linkben szereplő lovardába jártam évekig, ott teljesen kezdők is mentek terepre (pálya eleve nem is volt). Nem állítom ezt követendő példának, de mi nagyon élveztük. Sajnos évek óta nem jártam arra, azt tudom, hogy úthasználati jogi problémák voltak Diósjenő és Kemence között, de a lovarda szerintem még működik, facebook aktivitás egy éve még volt. Egy telefont megér.

[link]

2013. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!