Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha meghalna a lovatok akkor...

Ha meghalna a lovatok akkor abba hagynátok a lovaglást vagy ugyanúgy folytatnátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt egy gyönyörű kisbéri kancám, épp elkezdtem foglalkozni vele, egyébként nagyon vad volt, de már valamennyire engedte simogatni magát. felültem a hátára, hozzámszokott. És szeptemberben beteg lett. 8napot kezelte a doki, mindent megtet érte, de sajnos el kellett altatni. A mai napig fáj, szomorú vagyok miatta, de decemberben már új paci állt az istállóban. Ez nem jelenti azt hogy az előző lovacskámat már nem szeretem, de őt visszahozni semmi nem tudja!Őt másért szerettem mint az új pacit.Szép emlékek vannak, de sajnos az élet megy tovább!Szerintem egy új állat(legyen az ló, kutya, macska) csak jót tesz a gyásznak!
2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Még szép, tucatnyi állatom halt már meg, ők még normál esetben is rövidebb ideig élnek, mint én. Ennyi a történet, nem kell túlspirázni, csak elfogadni, hogy ami él az meg is halhat. Akinek meg nem tetszik az tarton óriásteknőst...
2013. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám abba, a lovaglás számomra sport, kikapcsolódás egy másik élőlény segítségével, közös időtöltés, amely mindkettőnknek jó alapesetben. Ha meghalna a mostani pacim, néznék másikat, hogy nekem is megnyugvást adjon egy másik hátas, aki megvigasztal, és valamelyest enyhíti az előző hiányát, és egy másik pacinak is esélyt adjak a szép és jó életre - a mostani lovam is kb. a vágó elől hoztam el, a következő is egy hasonló ló lenne. Új esély mindkettőnknek... Így valahogy.
2013. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!