Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok ajánlani? Fontos!

Tudtok ajánlani? Fontos!

Figyelt kérdés
Eladó vemhes kancát keresek,elsősorban kisbéri esetleg magyar sportló kancát.Azért itt keresek mert egy csomó hírdetést megnéztem és mindenhol póni/sodrott kancákat találok.Tudtok mondani ilyen eladó lovakat vagy oldalakat ahol találok?Előre is köszönöm a rendes válaszokat! :)

2013. júl. 12. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha biztosra akarsz menni, akkor nem vemhes kancát veszel, hanem egy "sima" kancát, mert akkor azzal a ménnel tudod fedeztetni, amelyikkel szeretnéd, tehát biztosabbra mehetsz benne, hogy a csikó is olyan lesz, amilyet szeretnél. Ráadásul egy vemhes kancát szállítani amúgy is mindig rizikó...

De lovasok.hu-n mindig látni sok vemhes kancát, azt hiszem, sajna nincs külön jelölőnégyzet rá, hogy hasas-e a ló, pedig jól jönne.

2013. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

magyar sportló: [link]


szemezgessél, de szerintem magyar sportlóban eladó vemhes kancát ritkán talál az ember.Szerintem is inkább "üresen" kellene venned, és választani hozzá egy jó mént. Egyénként nekem is magyar sportlovam van, 16éves, és 2hónapja fedeztettem be egy hannoverivel, úgy néz ki lesz csikó :)

2013. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!