Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire megbízható a Horze?...

Mennyire megbízható a Horze? Jó-rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A minőséghez képest indokolatlanul drága. Nem feltétlenül pocsék termékei vannak, jók azok, de messze nem érnek annyit, mint amennyiért árulják - általánosságban én eddig ezt tapasztaltam.
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt tudnám ismételni még annyit hozzá tennék, hogy a választék is gyatra.
2013. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ápoló cuccot meg fülvédőt vettem.. szeretem őket.. mondjuk a szállitás viszonylag drága..de a posta is ennyi.. (1490.-)
2013. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,mindenki szidja , de amiket én ott vettem,azok beváltak, viszonylag elég tartósak.Kivétel volt egy pálca,az hamar szétment. Nálam 10-es skálán 8-as.
2013. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért mondtam, hogy nem rosszak ezek, mert tényleg nem 4-5 nap után kuka - viszont azt tartom, hogy annyit egyik se ér, amennyiért kínálják, ugyanannyiból valamivel jobb minőséget is be lehet szinte minden esetben szerezni.
2013. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem telibőrös nadrágom van, és imádom, ráadaásul nem 40-50 ezer forint volt hanem csak 14 ezer, de vannak termékek amiket nem éri meg megvenni onnan
2016. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!