Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogyha nem voltatok lovak közelében mondjuk egy hétig akkor alig bírjátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most elmentünk nyaralni egy hétre,de alig bírom mert azelőtt minden héten mentem lovagolni.Nemgrég járok,pár hónapja.Veletek is volt már ilyen?Hogy egyszerűen azt érzitek nem bírjátok ha nem látjátok azonnal őket.

2013. júl. 13. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én simán kibírom. Hetente megyek lovagolni, de téged megértelek ha csak pár hónapja jársz persze hogy hiányzik! Viszont én már évek óta járok ezért néha jó egy kis kikapcsolódás családdal, lovak nélkül. Persze ettől még hiányoznak a lovak (mint nekem régen) de néha meg kell tanulni (sajnos) nélkülük is ellenni!
2013. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)


Amúgy ha annyira nem bírod ki nélkülük nyaralás közben, tegyétek azt mint én: keressetek fel egy ottani lovardát és menjetek ki terepre, esetleg oktatásra, kérd meg az oktatót tanítson nyergelni le/fel. Sok program van egy vendéglátó lovardában!

2013. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán nem ugyanaz a helyzet, de azért válaszolok:)

Nekem saját pacim van, jövő héten megyek az egyik barátnőmék lovardájába lovastáborba, és teljesen belebetegedtem, hogy 5 napig 60km távolságra leszek a lovamtól, hiába vannak ott is isteni aranyos lovak, sőt, az is ott van, akit régen lovagoltam:D Én amúgy sem a 'lovagláshoz' kötődöm, hanem a 'kedvenc' lovaimhoz, ha másik lovon lovagolok, az nem ugyanolyan. Persze nem mindig ugyanazon a két lovon egyensúlyozok, de ha huzamosabb ideig nem ülhetek rájuk, nagyon el tudok keseredni. Mivel öt nap - nekem - nagyon sok idő, megkértem a barátnőmet, hogy lovagolja a lovamat, bízok benne, és tudom, hogy a paci jó kezekben lesz, és én nyugodt szívvel itthon hagyhatom. Tudom, hogy ez nem pont a kérdésedre válasz, de szerintem ha nem lenne saját lovam, akkor is nagyon hiányozna ez az egész lovardásdi, a második otthonom, vagy hívja mindenki ahogy akarja :)

2013. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!! Sajnos valahogy mindenkinek ki kell bírnia,ez alól én sem vagyok kivétel. :) de hétfőn már megyünk haza első dolgom lesz,hogy elmegyek hozzájuk ;) sajnos itt nincs a közelben lovarda de azért köszi :))
2013. júl. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!