Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi széna kell nekik?

Mennyi széna kell nekik?

Figyelt kérdés
Hány kg széna kell egy nap 1:egy haflinginek 2:egy shetlandinak? Rétiszéna

2013. júl. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A haflingi megeszik napi 4,5-5 kg szénát gond nélkül, a shetland jóval kevesebbet, nagyjából a felét, de függ a munkavégzéstől, a póni méretétől, stb.
2013. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és hogy méred le a széna súlyát? csak mert mindig látom, hogy valaki az 5kg/nap széna mennyiséget ajánlja, de elég rég óta van saját lovam és fogalmam sincs mennyi lehet 5 kg széna (nagyon kevésnek hangzik), villában, vagy bálában tudok csak gondolkodni (főleg nagy körbálában), de fogalmam sincs egy 130-as nagy körbála hány kg, vagy egy kis kocka bála hány kg vagy egy jól megrakott villa hány kg.
2013. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kevésnek hangzik :P de én is ezt olvastam. Mi úgy fogjuk majd csinálni, hogy lemérjük, hány kg egy kisbála, és úgy lehet viszonyítani.
2013. júl. 15. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az 5 kg nagyló esetén a minimum, függ sok mindentől, mennyit kap, kevesebbet nem etikus adni neki.
2013. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!