Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó a származása? Jó vétel...

Jó a származása? Jó vétel lenne? Vagy elég rizikós a lába miatt?

Figyelt kérdés
[link] A leleteket mindenképp elkérném, orvossal is megnézetném, de ha eleve felejtős, akkor nem fizetem ki az orvos oda-vissza útját meg az összes vizsgálatot. Azért tetszik, mert a tenyészértéke miatt később is eladható, akárhogy is alakul az életem, és nem tudom esetleg tovább tartani. Díjugratásra használnám viszont, meg könnyebb távlovaglásra, úgyhogy nem szerencsés, ha tropa a lába...
2013. júl. 19. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most semmiben sem akadályozza a dolog, de később ez még csúnyán vissza fog ütni, ha valaki nekiáll kisajtolni belőle, amit csak lehet. Ez a ló idomítólovaglásra való, könnyebb terepekre, alkalmanként futószárra, de semmiképpen sem komoly ugrómunkára, tehát nem versenyszinten, vagy legalábbis nem hosszútávon. Én nem kísérleteznék vele.
2013. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott a furfang,hogy arról nem tesz említést,mi miatt műtötték konkrétan. sok eshetőség fennáll . szóval elég rizikós lehet.
2013. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az mondjuk csak egy telefonhívás, főleg, ha leleteket is akar látni a vevő, ugyebár, akkor nagyon nem tudja titkolni, mi miatt műtötték, főleg, ha hív saját állatorvost is...
2013. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fölhívnám az illetőt, hogy pontosan mi miatt is műtötték a lovat, az információ birtokában pedig megkérdezném az állatorvost, mit gondol, érdemes-e egyáltalán megnézni.
2013. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Valletta ***** válasza:
A semmiben sem akadályozza egy elég tág fogalom. Meg kell nézetni orvossal a papírjait is és a lovat is.
2013. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ugyan nem akadályozza de sosem lesz a régi mindig merev marad nekem is volt műtött lábú lóval dolgom

80centiket ugrálgattam csak vele mert még nem voltam képzett most hobbiznak vele

2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A doki előtt egy telefont megérne, hogy pontosan mivel műtötték. Nem mindegy, hogy ínszalag-szakadás vagy csak egy pókot kellett kiszedni... Ismerek egy nagyon jó ugrólovat, tavaly év vége felé vagy idén év elején műtöttek ki egy pókot a lábából (szerencsés helyen volt, így "könnyű" műtét volt), szépen fáslizgatták és hagyták felépülni; teljesen felépült és gond nélkül visszatérhetett a sportba. Azóta több versenyen is volt, példaként a Tatterban a CSIO-n nyert is egy versenyszámot. :)
2013. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!