Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak? Úgy gondoltuk,...

Dalmus0506 kérdése:

Mit csináljak? Úgy gondoltuk, hogy a lovam gombás mert annak a jelei jöttek ki rajta.

Figyelt kérdés
(nem nagyon csak néhol egy-egy pötty ahol nincs szőr) Olyan mint a csípés. Kezeltük,de nem múltak el. Mit csináljak? Lehet allergia?
2013. júl. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd ki az állatorvost
2013. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezelted, és nem múlik el, akkor félrekezelted, konkrétan, szőrhullást okozhat gomba, atka, rühesség, allergia, tetű, bizonyos bakteriális betegségek, szélsőséges esetben belső szervi gondok, stb... Hívj orvost, látatlanban mi, diploma nélkül mit mondjunk erre?
2013. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira szuper, amikor olyan próbál lovat kezelni, akinek gőze sincs róla... Így lehet apró problémából hatalmas bajt is csinálni.

Hívj ki egy állatorvost, ő majd megmondja, mi lehet. Egyébként szőrhullást milló kettő probléma okozhat, szerintem kár találgatni, erre találták ki az állatorvosokat.

2013. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem voltam annyira elmaradott, hogy nem hívtam állatorvost... Hívtam de még ő se tudta megmondani ő adta a tanácsokat/gyógyszereket a kezelésre ha az lenne... mivel nem múlt el azt mondta nem az. De az edzőm akinek elég sok tapasztalata van a lovakkal, azt mondta biztos, hogy gomba, mert az ő lovain is ilyen jelek voltak. Megpróbáltuk/juk megoldani a problémát, csak véleményekre voltam kíváncsi...(ha nem baj)
2013. okt. 7. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hat a gombaölő szer, akkor márpedig nem gomba, vagy olyan törzs, amire nem hat a kérdéses orvosság - de az orvos dolga legyen,hogy megkapargassa, és kitenyéssze, ezáltal pontosan tudjon mondani - már, ha gomba. Hívj ki másik orvost is, főleg, ha a gond még mindig fennáll.
2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!