Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas póló? Válaszok?

Lovas póló? Válaszok?

Figyelt kérdés

Tudni szeretnék a lovas pólóról mindent!:D

Magyarországon van ilyen verseny?

Elég ha 1 lóval rendelkezik az illető?

Milyen felszerelés szükséges?

EZ A SPORT SÚLYHOZ VAN KÖTVE?

....?


2013. júl. 23. 19:40
 1/5 Valletta ***** válasza:

[link]

Biztos vagyok benne, hogy nagyon drága sport.

2013. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóóó... :D Köszönöm!!!
2013. júl. 23. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak MO-n pólósok, persze, pl. a galopp derbyn idén bemutatóztak is, szóval igyekeznek népszerűsíteni magukat, megy, ahogy megy. A linken mindent megtalálsz. Egy ló nem elég, mert meccs közben is sokszor váltani kell őket, nem bírják végig.

A másik, a lónak mindig stabilan egy ütemet kell vágtáznia, hogy tudj vele kalkulálni, és csak csizma-, és testsúlysegítségekre nagyon átengedőnek kell lennie.

2013. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval ha ezt a sportot választom és ezt fogom "űzni" akkor nem elég ha 1 lovam van?

(Én ezt csak így tudtam/tudom értelmezni)

2013. júl. 23. 22:41
 5/5 Valletta ***** válasza:
Szerintem eltelik addig nem kevés idő, mire egy kezdő arra a szintre jut, hogy csapatban meccset játsszon. Hívd fel őket, minden kérdésedre fognak tudni válaszolni.
2013. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!