Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten jó (magán) edző,...

Budapesten jó (magán) edző, kifizethető áron? Egyébként Tattersalba jár valaki? (ha igen, akkor mesélhetne hogy ott mi-hogy megy, és milyen az oktatás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud nekem valaki ajánlani, főként MAGÁN edzőt Budapesten?

Legfőképp a XVI, XVII. kerület területén lenne jó.

Nem rendelkezem saját lóval, így olyan kéne aki a lován oktatna. :)

Annyi lovardát próbáltam már... de elegem van abból, hogy a 99% arra bólogat és helyesel meg dicsérget, ha az egekben van a ló feje és láthatóan feszeng, semmi elengedettség..........

ELÉÉÉÉG... én olyan embertől szeretnék tanulni aki megtanít mindenre ..mindenre ami HELYES.


2013. júl. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
XVII.kerület,Árgyélus Lovasudvar.
2013. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tattersallról csak egy régebbi fórumot tudok ajánlani, 2003-2012-ig vannak bejegyzések, de érdemes beleolvasgatni. Őszintén szólva én azt sem tudom, jelenleg működik-e még, én cirka 30 évvel ezelőtt jártam ott pár alkalommal, most csak nosztalgiából lapoztam végig a fórumot, de vannak benne érdekes dolgok. Ezek alapján inkább nem ajánlanám..
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Tatter nagyon le volt épülve, most idén sikerült végre helyrepofozni, nem véletlen, hogy idén végre megrendezésre kerülhetett egy CSIO Nagydíj is ott... Hozattak rendes anyagot a pálya talajához, stb.

De azt nem tudom, hogy ez a pozitív átalakulás az oktatás/lovak minőségére hatott-e esetleg.

2013. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, csak épp a link marsdt le:)

[link]

2013. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Tattiba nem érdemes menni, nagyon nem jó az oktatás szervezettsége :/

Akit ajánlani tudok, és nagyon jó: Pakscha Karolina Csömörön. Kisfedeles lovasiskola néven vannak fent neten. Nagyon jól képzett lovai vannak, és nagyon jól oktat! :)

2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!