Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akiknek pl. van 6 lovuk bértartásban?

Figyelt kérdés
De nem nagyképűek.Csak vélemény.Mi előtt azt hinnétek rólam van szó nem.Csak van egy olyan ismerősöm és kíváncsi vagyok ha ezt gy tudjátok róla mi lenne a véleményetek mivel 6 lova van.

2013. júl. 25. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
mi a véleményem arról az emberről? tudja a t.köm! lovász....
2013. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem lovász, ha nem egy ember akinek van 6 lova

nem lovász mert akinek van egy lova az sem lovász

2013. júl. 25. 22:03
 3/11 anonim válasza:
100%
"nem lovász, ha nem egy ember akinek van 6 lova " tudod is már!
2013. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Mit kellene gondolni? Max annyit, hogy biztos sok pénze van.
2013. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
95%
Az a velemenyem rola,hogy o egy olyan ember lehet akinek van 6 lova bertartasban
2013. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jól bánik mind a 6 lóval,mi kifogásolnivaló lehet?
2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

2013. júl. 25. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Igazából ez nagyon felemás dolog, mert ha csak egy lovat is tisztességgel le akarsz mozgatni, és érdemi munkát végezni vele, akkor az nem félóra, hat lónál ez hatszor annyi idő, még akkor is, ha jártatóba pakolja őket, és bemelegedik a többi, mire végez az előtte levővel. Tehát igazából az a kérdés, hogy van-e rájuk elég ideje? Nyilván más a dolog, ha pl. fogathajtó, és kettes, hármas vagy négyesfogatban gondolkozunk, mert akkor egyszerre lemozgat elég sok lovat, és ha komolyan csinálja, akkor kell is ennyi ló.

Másfelől hátasként is simán megoldható a dolog, az, hogy sulira, munkára, családra hogy jut ideje, az meg igazából már abszolút nem az én ügyem. Ha a lovai jól vannak tartva, és megkapják, amit kell, akkor én milyen alapon törhetnék pálcát felette? Örüljön neki, hogy megteheti, hogy ennyi lova van, becsülje meg őket, ennyi.

2013. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lili1Dtimpex ***** válasza:
48%
Van egy jó fej ismerősöm,neki 10 van.Eszméletlen gazdag,és a lovakra csak hobbiból költ.Mivel a munkája már semmi (elég idős) ezért minden nap lelovagol 5 lovat..és néha valaki besegít neki.Szerintem ezzel semmi baj nincs (:
2013. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy újgazdag paraszt.
2013. júl. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!