Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szabad lovaskocsi után lovasko...

Szabad lovaskocsi után lovaskocsit kötni?

Figyelt kérdés
tehát a két lovaskocsi össze van kötve és két ló húzza és mind a kettő meg van pakolva szalmával pl. vagy ganéval, vagy mondjuk 5 nagy guriga szalmával, szólna érte a rendőr?
2013. júl. 26. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én már csináltam ezt, nem mondom, hogy nem volt nehéz, mert lassan tudták húzni. A rendőr megállíthat, tény, szóval ne fő úton menj. Én csak egy jó óráig mentem viszonylag csendes úton, de szerencsém volt. Nagyon ne pakold meg, mert kanyarodáskor nehéz lesz vele boldogulni
2013. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, eleve túlterheled őket, szó szerint belepusztulhat a ló (nem véletlenül volt anno ügy belőle, mikor valaki a két éves csikóval akart egy megrakott szekeret elhúzatni, a ló meg szó szerint beleszakadt a munkába), két szekeret két ló nagyon nehezen tud elhúzni, ha az rendesen meg van rakva, a kanyarodás rémálom, az útviszonyokkal még nem is kalkuláltál... Az a plusz, hogy igen, megfelelő jogsi is kell hozzá.
2013. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Falun semmi nem számít. Amúgy szabálytalan és lovaskocsira is kell B jogsi,szóval ha az sincs akkor eleve bukta.De utánfutóhoz kell az E
2013. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van B-s jogsi meg M-es is, és úgy vontat utánfutót is, meg disznószállító kalodát is, meg lovaskocsit is
2013. júl. 27. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi gond nincs a kanyarodással, nem rémálom, és nem is fordul alá a másik kocsi, mert a hátsó kocsi az elsőhöz egy vas rúddal van hozzá kötve, a vas rúd az olyan másfél méter hosszú kb. de nem fordul alá, annyi hogy kicsit nagyobb ívben kell fordulni, és könnyen röpíti a két ló, egy csődör meg egy kanca röhögve húzzák!
2013. júl. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!