Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok olyan dátumokat...

Tudnátok olyan dátumokat mondani (aug.4. után), amikor a budapesti Kincsem parkban ügető verseny lesz, és ingyenes a belépés?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam a TV-ben, hogy a Kincsem parkban rendeznek ügető versenyt (aug. 4.), ahová ingyen be lehet menni. Sosem voltam lóversenyen, így gondoltam, hogy elmegyek, de végül is kiderült, hogy az augusztus 4-e nem jó.

Ebben a témában biztos forrásokat nem találtam.

Szóval aki tudna mondani dátumot, hogy mikor lesz ügetőverseny, amire ingyen be lehet menni, annak nagyon megköszönném! :)



2013. júl. 30. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

4. e a derbynap lesz.


lesz verseny: augusztus10,17,25. ezek 16 órakor kezdődnek.



szeptember: 7,11,14,21,25,28.A szerdai nap 17 órakor kezd,többi 14 órakor. A belépés mindig ingyenes.

2013. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 30. 18:56
 3/4 anonim válasza:
De most, november 30.-án is. Most megyek először...
2013. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szombaton vannak kisebb, nem sokat számító versenyek(azt hiszem délután). Bárki beülhet rájuk akit érdekel ingyenes a belépés. De ha valami fancybbre mennél akkor nem sok ingyenes van.
2018. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!