Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jobb? (Többi lent)

Laura012 kérdése:

Melyik jobb? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A Bábolnai lovas iskolába szeretnék menni továbbtanulni de hallottam olyat, hogy nekem kell megvenni a paci felszerelését, ez igaz? És a kisbéri lovasiskoláról tud valaki valamit? Mert hallottam, hogy felújították a lovardát akkor most újból ott is van lovas iskola vagy csak sima gimi? És valaki azt mondja, hogy lehet érettségizni valaki pedig azt hogy nem akkor most lehet vagy? Megköszönném ha valaki leírná nekem, hogy végül is, ezek a dolgok, hogy mennek és milyenek ezek az iskolák.

2013. aug. 1. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy nem*
2013. aug. 1. 11:25
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja a választ??
2013. aug. 2. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a jobb azt nem tudom.

Egyedül arra tudok válaszolni hogy a bábolnai ad-e érettségit : [link]

Ez a cikk 2012-es úgyhogy legkorábban sztem 2016-ban lehet majd és mivel azt írja ez lesz az első akkor gondolom a kisbériben sem lehet.

2013. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. aug. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!