Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovardát keresek! Feltétele...

Jó lovardát keresek! Feltételek alul. Nem sürgős de jó lenne néhány választ kapni. Milyen lovardát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy jó lovardát keresnék ha lehet Keszthely környékén, Zala megyén belül pedig ne a megye túlsó pontján, hanem olyan Keszthely, Hévíz, Gyenes, Cserszeg, stb. Én már járok Cserszegre a Golden Yacca Parkba lovagolni, de olyan lovardába szeretnék átmenni, ahol díjugratást tudok tanulni. Amúgy 11 éves vagyok és ugrólovas szeretnék lenni. A lépés, ügetés, vágta már megy futószár nélkül, mindkét kézre bármilyen lovon. A lényeg hogy oktassanak díjugratást, a lovak legyenek ápoltak és engedelmesek, és az oktató tudjon is lovagolni, ne csak mondja a magáét ami éppen eszébe jut. Jó lenne ha saját tapasztalatból mondanátok meg, hogy milyen a lovarda de hallottatok róla az is elég.


A segítséget előre is kösz. Ha szerintetek még korai lenne ugratással próbálkozni, akkor írjátok azt. :)



2013. aug. 2. 17:58
 1/2 Valletta ***** válasza:
Persze, hogy korai még az ugratással foglalkozni, de kell, hogy legyen az emberben ambíció, tanulási vágy, úgyhogy nagyon helyes, hogy ilyen fiatalon sem engedsz az elvárásokból. Sok sikert!
2013. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a helyzet kedves válaszoló, hogy engem nem az érdekel hogy elezdhetem-e az ugratást hanem hogy hol tudnék ilyen lovardát találni Keszthely környékén. És el akarom kezdeni az alapokat, mert szeretnék versenyeken indulni. Az ember sosem kezdheti elég korán. És én önszántamból szeretnék ugratni nem azért mert ez az elvárás!


Tudsz jó lovardát Keszthely környékén ahol ugratni tanítanak?

2013. aug. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!