Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mi célt szolgál egy lónál?

Ez mi célt szolgál egy lónál?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a Suttogó című filmet, és ott a vége felé volt egy olyan jelenet ami nem érek. A csávó a ló (Zarándok) egyik első lábát hurokba kötötte, és hajtotta körbe-körbe egy karámon belül, és a ló 3 lábon ugra-bugrált és futott. Ennek mi jelentősége volt?
2013. aug. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem a szokásos módszer hanem csak oda kellett a filmbe, mer fél Gracetől, és én arra gondoltam hogy a lóval is átérezteti hogy milyen lábnélkül menni:9 én erre gondoltam :)
2013. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A könyvben egyértelműen le van írva, hogy így akarta megmutatni a lónak Tom, hogy milyen nehézségei lettek a lánynak. Sajna a filmben nem sikerült egyértelműre ez a jelenet...
2013. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így tudta megmutatni a lónak, hogy mivel a lovasa sánta, ezért ezek után muszáj neki segítenie abban, hogy újra lovagolhasson
2013. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!