Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon szeretnék lovagolni...

Nagyon szeretnék lovagolni mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lovagolni de anyuék azt mondták megengednék de nagyon sokba kerül és ha ingyen lenne valahol akkor mehetek de sajnos ilyen nincs mivel vehetem rá őket?

2013. aug. 4. 12:58
 1/7 anonim válasza:

Óhhh.:)

Hidd el, ha azt mondja, nincs pénze azért nem mehetsz, akkor arra sehogy sem tudod rávenni, hogy mégis mehess. :)

Mert nincs pénz b*szod.

2013. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Dolgozz és fizesd magad a lovaglást. Mennyi idős vagy?
2013. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ha valamire nincs pénz, akkor nincs, ez van. Sajnállak, tudom, hogy rossz lehet, de a szüleid nem hóbortból nem engedik, hanem azért, mert a számlákat kell először kifizetni.

Esetleg vállalj diákmunkát és finanszírozd magad a lovaglásodat.

2013. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd ha felnősz és lesz saját kereseted, jársz lovagolni. Ez van.
2013. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vasnnak helyek, ahol munkáért ingyen lovagolhatsz. Keress ilyet a környéken.
2013. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem a lvoaglást(mellékesen elég régóta szereténk) apukám meghalt régen, anyukám mégis megoldja hogy hadd járhassak :)! Viselkedj nagyon-nagyon jól, tanulj eredményesen, és meglátod lesz változás!(mondjuk én eddig is jól tanultam). Persze egyelőre én is csak hetente egyszer járhatok, mert nem igazán telne többre. Először is alkudd ki, miért cserébe engednének el elsőre akár csak kipróbálni. Sok sikert!
2013. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre valaki nagyon köszönöm :D De a többiek... nem arrol van szó h nincs pénzünk hanem mert 30 perc 2000ft és anyuék szerint nem éri meg -.-"
2013. aug. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!