Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a dolgokról? (western nyereg )

Figyelt kérdés

nyereg: [link]

gondolom jó, egy lovas rátette a lovamra és passzolt rá, de nem engedte meg, hogy felüljek a nyeregre. Nekem sosem volt nyergem, hanem a lovardait vettem kölcsön, azonban olyant itt nem árulnak és nem áll módukba eladni, de ez lényegtelen. A nagyszüleim állnák, tehát vadonat új lenne.


heveder: [link]


Meg tudnátok egy füles kantárt ami illene a nyereghez?


2013. aug. 5. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülye, aki ennyiért gyári nyerget vesz, ennyiből méretre csinálják meg neked.
2013. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó a lovamra, tetszik is a nyereg, később meg könnyebb lesz eladni, mint egy csináltatottat.

Tudom csinál a niezer is méretre, de nem western nyerget. De ha tudsz olyan céget, ami western nyerget csinál méretre akkor körbe nézek ott is.

2013. aug. 5. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vennék ennyiért nyerget hacsak nem komolyan versenyezni szeretnél!

Erről jut eszembe, hogyan mérik a western nyereg méretét? légvonalban vagy rásimítva?

2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én ránézésre néztem, hogy kb. jó és a harmadik nyereg pont passzolt a lovamra, azt is linkeltem.
2013. aug. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!