Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovacskám első A/1-je a 3....

Lovacskám első A/1-je a 3. ugrástól kezd izgalmas lenni vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WDxDV6UOcbM&feature=c4-overvi..


remélem így már jó lesz :)


2013. aug. 5. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglald aranyba a pacit, mert akkorákat mentett rajtad, hogy döbbenet volt nézni is. Benne maradt a kezedben, a távolságot még közelítőleg se láttad, a ló olyan helyzetekből szedett ki, amelyikben 100 lóból 99 olyan kontraféket vágott volna, hogy csak úgy zúg. Ugrás után a súlypontod elöl maradt, mire magatokra találtatok volna, jött az összetett második ugrása, hááát, látványos volt, annyi szent! :-) De az vesse rád az első követ, aki nem csinált még ilyet (tudnék mutatni én is hasonlót magunkról :-P ), remek lovad van, gondolom, izgultál is az A1 miatt, kicsit káoszosak voltatok, de sebaj, a következő biztos jobb lesz. :-)
2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egy egyszerű ló az eddzőm is azt mondja h nagyon szerethet ha ezeket a manővereket bevállalja de igazából kiülhetetlen B/2-ben ugyan ezeket a repüléseket csinálja talán egy fokkal kultúráltabban ülök de csak talán :D ezt a lovamat egyszerűen képtelenség kiülni a távolságok meg kicsit flottul kell vele menni mert szemes de nem a rossz távolságokra azt lehetetlen helyzetből is bevállalja :D sok B/3-at mentem már vele igazából sok különbséget nem éreztem A/1 meg B/3-om közt n lovagoltam át mert nagyon el volt rontva avgyis mindentől retteget szár,csizma segítség eléggé kiismertük már egymást de egyszerűen képtelenség kiülni de lehet h már az lenne neki fura ha nem tépném a fejét valaki azt mondta rá h azért megy többet a kezembe mert biztonságot kap és olyant minha 5 lába lenne(ez a rálovaglásra vonatkozik)

a többi lovammal nincsenek ugrásbeli stílus problémáim :D

De nagyon köszönöm a segítő hozzázólásodat:)

2013. aug. 5. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre tuti nem unatkoznak a nézők a pálya szélén, ha titeket néznek! :-)

Szentmártonban lovagolsz, vagy csak a verseny volt ott? Ki az edződ, ha megkérdezhetem?

2013. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nézők azok végig huhognak :D Tápióra csak versenyre járok a többiről írok privit :)
2013. aug. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!