Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás lovak körüli munka...

Lovaglás lovak körüli munka cserébe?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek ilyen helyet, 3ker környékén, max 10 km.

2013. aug. 7. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyet,de azért tudnod érdemes,hogy az ilyenért cserébe a lovagoltatás kutya vacsorája a legtöbb helyen.


Kihajtják a beled,lehajtanak a lábadról,majdhogynem a csicskájuk vagy. cserébe felülhetsz valami gebére,de figyelni már nem figyelnek rád,nem oktatnak,magyarul le vagy szarva. Szóval ha csak az a célod,hogy felülhess és körözgess egy lóval ,akkor jó,de komoly fejlődést így ne várj. Csak azért mondom mert nem egy ilyen esetről hallani....

2013. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tisztában vagyok ezzel,de vannak normális helyek.:)
2013. aug. 7. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit tudsz, Pilisborosjenőn több helyen is tartanak táborokat nyáron, de ahhoz tudnod kell oktatni is gondolom. [link] pl itt, bár nem ismerem őket személyesen, sokan mondtak róluk rosszat.
2013. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, itt is van ilyen lehetőség, de csak ha ismernek, és tényleg segítesz: www.aranypatkolovarda.hu
2013. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Aranypatkóba nem engedik... Vannak 3-an, de sokan vannak ... :) és amúgy se tetszik a hely.:) de köszi!
2013. aug. 8. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ők is közel vannak 3. kerülethez, lehet, hogy náluk is érdemes érdeklődni: [link]


Ürömön magánhelyek vannak csak, ott nem hiszem, hogy van ilyen lehetőség, de felestartásról, vagy lelovaglásról érdeklődhetsz esetleg, ha találsz helyeket ott. A Szentendrei-szigeten vannak még sokan, de az messzebb van. A 2. kerületben a Pasaréti elég elit hely, de lehet, hogy ott is van ilyesmi, érdemes lehet elmenni körbenézni.

2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!