Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó minőségű lótáp?

Jó minőségű lótáp?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jobb minőségű lótápot, ami lehetőleg tartalmaz biotint? Vagy olyat ami nektek bevált? sima egyszerű hobbi tápra gondolok könnyű munka mellett.

2013. aug. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hobbira nem próbáltam egyelőre (szerintem fogom), de a Havens tápok jók. Én most a zöldet adom neki kúrának a légzése miatt.
2013. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nézd csak, ez. Ebben van biotin is ;)

[link]


A piros, aminek Draversbrok a neve...

2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont most nézem én a Natural balanc-al szemezek csak az oldalon nem látom
2013. aug. 13. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem a bolti leírásban, hogy ez sportlovaknak van >.< De biztos találsz hobbira is.
2013. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt lehet venni:

[link]


Csak nem rendelhető, el kell menni a boltba. De előtte hívd fel, hogy van-e nekik 8-)

2013. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édesmindegy, hogy az adott tápot sport vagy hobbicélra ajánlják, az én hobbilovam többet dolgozik néha, mint egy-két sportló ismerősi körömben. Én egy ideig Omolene 500-at adtam neki, mikor picit elfogyott, abból egy 25 kilós zsákot megevett, azóta nem kap semmit pluszban, de nem is kell.

Másik dolog, hogy könnyű munkához (ha tényleg könnyű), nem kell kiegészítő táp, bőven elég a széna és az abrak, plusz egy nyalósó.

2013. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vitaminokat majd meg kiszívja a napból... én is ritkán etetek táppal, jól is néznek ki a lovak, de néha egy kis vitamin pótlás nem árt. Attól, hogy jól néz ki nem biztos hogy egészséges.
2013. aug. 14. 10:25
 8/8 Pincsi19 ***** válasza:
Én mindig a Happy Horse lótápokat falatokat és kiegészítőket veszem:) megéri az árát nekem bevált.. Facebookon is megkeresheted Imperial Kft Happy Horse.
2015. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!