Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gypsy Vannert lehet itthon venni?

Veina kérdése:

Gypsy Vannert lehet itthon venni?

Figyelt kérdés

Itthon lehet ilyen lovat venni és ha lehet akkor mennyiért??

A lovasok.hu nem találtam.



2013. aug. 14. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet de csak ritkán. Egy fajtatiszta egészséges vanner 1 milliótól kezdődik. A csikó 500 ezertől.
2013. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm értem! Hol tudom meg nézni mert a lovasok.hu nem találtam róla semmit csak csak egy kis szöveget arról, hogy mi a tulajdonságai meg kik használták meg milyen fajta lovakból született ez a fajta.
2013. aug. 14. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu-n is van 3 eladó, az egyik tisztavérű (950.000 Ft), csak ne így, hanem "tinker"-ként keress rá. (Ugyan az.)
2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu-n volt régebben pár csikó eladó tenyészetből.Annyit tudok,hogy Nyíregyháza környékén van.
2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. aug. 14. 20:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg néztem Szép árban sem rossz ahoz képest, hogy kevés van itt Magyarországon belőle csak az a baj, hogy mén :/ herélni meg már nem biztos, hogy lehet, meg kár is lenne érte mert gyönyörű szóval kancát jó lenne ha találnék!
2013. aug. 14. 20:07
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó van egy a megyémbe is és pont kanca :D
2013. aug. 14. 20:10
 8/8 Aimi-chan ***** válasza:

lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=166032&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=0

ha még nem találtál megfelelőt íme a személyes kedvenc eladó lovam (tinker/gypsy wanner)

2022. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!