Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a velemenyetek a fouganza...

Mi a velemenyetek a fouganza markarol, lovas kiegeszitokkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
?:)

#Fzczu
2013. aug. 18. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. Nyáron csak a fouganzás lovasnacimat bírom elviselni a melegben, hidegebb időben Fouganza pulcsijaim, mellényeim vannak, azok is szuperek. Kesztyűm is van onnan, az nem tartós, hamar tönkremegy, de jó. Hasítottbőr lovaglócipőm is onnan van, évek óta bírja a strapát, pedig nem kímélem, úsztatok, trágyázok is vele. A lovamnak onnan van pucolós cucca, nem a legjobb minőség, de használható, van hozzá táskám is onnan, szuper tartós, rengeteg kis zsebbel. A barátnőm pónijának onnan van nyerge, az is tuti, egyszerűen ápolható, javítható, hobbira tökéletes. Izzasztóm volt még onnan, két évet bírt, azalatt teljesen kifakult, és elszakadtak a tartószíjak, de jó anyagból volt. A Fouganza légymaszkok szuperek, szemproblémás pacinak vette a barátnőm, azóta semmi baja, és sokkal tartósabb, mint sok lovasboltos. A sörényápoló spray is szuperül működik, a lócsemegéjüket még én is szeretem, az oktatókantáruk nagyon édes, a neofoam nyeregalátét nagyon olcsó, és nagyon jó. És akkor még nem soroltam fel mindent. Teljesen elégedett vagyok velük. :)
2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) annyit meg kerdeznek h a decathlon az oldalan szerinted miert nem tunteti fel az arat?
2013. aug. 18. 19:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es irhatok majd egy privit is?:)
2013. aug. 18. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az ár-érték arányuk, mint a Horze, Pikeur stb. lovasmárkáknak. Azóta, hogy felfedeztem magamnak a Fouganzát, én már csak a Decathlonban vásárolok lovas kiegészítőket. Az árukhoz képest jó minőségű, strapabíró cuccok. Különösen az izzasztóikról vagyok jó véleménnyel, évek óta nyúzom őket napi szinten, és még egy icipici szakadás sincs rajtuk.
2013. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az oldalukon én úgy tudom, fenn vannak az árak. Írhatsz, nyugodtan.
2013. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb termékeik gyakran lovaglóknak szerintem nem jók, én inkább használtan veszek jó minőséget, mint olcsón szart. Nacit is nagyon hamar el lehet koptatni :S Még mondjuk egy Horka, Euro-star...sokkal több ideig bírja.
2013. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
heti egyszer lovagolok így sem érné meg? :D
2013. aug. 19. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még növésben vagy, akkor talán. De mondjuk barátnőm fouganza lovaglónadrágja egy hónap (abból mondjuk 2 hét, heti 5-6 nap) használat után teljesen megadta magát. Én amikor ritkábban jártam, akkor is inkább használt, de minőségi cuccokat kerestem. Szerintem ez jobban megéri, de nem mindenki szereti, ha már előtte más is használta a nacit, vagy bármit.
2013. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiprobalom oket hiszen azert eleg sokan szeretik de azert koszi a valaszt:)
2013. aug. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!