Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő felnőtt nőként hova...

Kezdő felnőtt nőként hova járjak lovagolni Budapesten vagy a közelében?

Figyelt kérdés

Derékfájós vagyok, és azt ajánlották, hogy járjak lovagolni. Nem akarok profi lenni, nincsenek nagy igényeim. Még annyi, hogy nem biztos, hogy fogok tudni rendszeresen járni, ez leginkább az anyagiaktól függ. De a múltkor egy nyaraláson kipróbáltam a lovaglást, és tényleg jót tesz a derekamnak. Szóval olyan helyet keresek Budapesten vagy nem messze tőle, ahol egy olyan felnőttel is foglalkoznának, akinek hangsúlyozottan nincsenek nagy céljai a lovaglással.

Még annyi, hogy jó lenne, ha azért elmagyaráznák a dolgokat, mert ahol a nyaraláson lovagoltam, nem mondtak szinte semmit, hogy mit hogy kéne, és ez elég rossz volt.

Ja és lehetőleg ne legyen túl drága.



2013. aug. 22. 08:49
 1/6 anonim válasza:
58%
Kelemen Csilla Lovardája, Csömörön,ott felnőtteket is oktatnak,egy óra 3500 Ft.Az oktatás kiváló,Vass Katalin edzőt ajánlom.
2013. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

A pesterzsébeti lovardát ajánlom! [link] itt a térkép. Ez egy eléggé régi oldaluk, ezért az árak is változtak és az is, hogy 6 óráig vannak nyitva

Felnőtteket is oktatnak. 2000 Ft- fél óra. Bérlet 20 000 11 alkalom, de azt 1-3 hónap alatt le kell lovagolni. Nem tudom, hogy mennyire sűrűn lovagolnál.

Én oda járok és nagyon aranyos mindenki.

2013. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Veresegyházán és közelében van több lovarda is egy van a medvefarm mellett egy van a csomád vasútmegálló után jobbra csomádnak menve,ha azon az uton egyenesen mész végig a végén egy tanyára mész szintén(csomád és örbottyán közt egy nagy kanyarnál)

Budapesten ha kimész a Kincsem parkba ott nem tudnának segíteni?

Amúgy nem csak lovon lovagolhatsz :)

2013. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Appaloosa farm,Csömör (Busapest Örs vezért teréről megy busz kb 25 perc az út onnan) 1 óra 2500Ft
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tetrisz lovarda a legjobb,Csömörön van.Közel Budapesthez a 15.kerület határán. Én is ott lovagolok.
2016. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves 5.!

Ez nem igazán bizalomgerjesztő név!

Vicces kedvű lovak, a ledobott, és különböző testhelyzetben földet érő lovastanulókból tetriszt építenek?

2017. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!