Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc lófajtátok? Miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam fajta között válogatni, mert a lovak egyéniségek és a tulajdonságaik nem feltétlenül fajtafüggők. Egyedül talán a shire-re és a clydesdale-re mondanám hogy tetszik a küllemük meg hogy olyan magasak és szívesen megnézném őket élőben is :)
2013. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nekem az arab telivér, és az akhal teke. Sajnos élőben egyet se láttam még, de nagy álmom megcsodálni egy ménest.
2013. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a pónik (122 cm marmagasság alatt lévő lovacskák) és a kislovak (148 cm-nél alacsonyabbak) a kedvenceim, mert ennivalóan aranyosak.


Pónilovak

[link]

2013. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem a shagya mert gyönyörű, szívós, gyors, okos, és hálás
2013. aug. 22. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Angol telivér mert gyors temperamentumos fajta és nagyon jól néz ki.
2013. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gipsy Vanner. Fríz. Egyszerűen gyönyörűek :)
2013. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A fjord kisló, mert nekem is fjordom van, azelőtt nem nagyon hallottam erről a fajtáról, de a pacimnál okosabb, hűségesebb, bátrabb lovat nem tudok elképzelni. (Tudom, hogy mindenki ezt gondolja a saját lováról. :) És persze, mert gyönyörű.

A második kedvencem (ha lehet ilyet mondani) az angol telivér, mert imádok gyorsan, nagyon gyorsan vágtázni, és mert könnyed, kecses lovak, és nagyon aranyos fejük van. =) Tudom, hogy nem nagy indokok, de ha választanom kellene, ez a két fajta lenne, akiknek példányait különösen szeretem jelen pillanatban.

2013. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magyar hidegvérű,nóniusz és a gidrán, gyönyörű lovak,plusz még hazai fajták is.
2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 x) ***** válasza:
100%
Arab telivér. Szeretem a temperamentumos lovakat, illetve a hosszú tereplovaglásokat, amiben ugye az arab lovak nagyon jók. (Jó, nagyban közrejátszik, hogy arab lovakon tanultam lovagolni, és végigkísérték a lovas pályafutásomat). Mellesleg szerintem a legszebb ló a sajátom. :)
2013. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is van. Az egyik a paint horse a másik pedig az arab telivér. Mert imádom a foltos és nem átlagos kinézetű lovakat!


Ennek ellenére van egy gyönyörű angol telivér lovam akit imádok! :D

2013. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!