Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy hét alatt teljesen megvált...

Egy hét alatt teljesen megváltozott a kapcsolatunk, hogy tudnám elérni hogy minden újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
A lovammal lassan 1 éve együtt vagyunk, eddig nem is volt semmi probléma,nagyon jó volt a kapcsolatunk, de most egy hétig nem voltam itthon, más vigyázott rá, és amióta hazajöttem mintha kicserélték volna..nem akar a közelébe engedni, bármit csinálok sunyít..Miközben nem voltam itthon még ki is szökött..előtte soha nem csinálta ezt,szinte bármit megtudtam vele csinálni amit akartam..Nem tudjátok mitől lehet ez?? :(

2013. aug. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a távollétedben valaki bántotta, megverte. Ez főként akkor lehetséges, ha másokkal szemben is ilyen ellenséges lett.
2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd rá a társaságod. Etesd, csutakold le, legyél türelmes vele, hagyj neki időt, hogy megértse, te nem fogod bántani. Lehet, ahogy az első válaszoló is írta, hogy bántották. Ez esetben mindent meg kell tenned, hogy ismét elnyerd a bizalmát, csinálj mindent úgy, ahogy eddig, de ne tölts vele annyi időt, mint eddig.

Legalábbis nálam ez jött be, én egy hónapig voltam távol a kedvenc lovamtól (iskolaló, addig én lovagoltam), nekiszorított a boksza falának, majdnem megharapott, mikor visszamentem, nekem ez jött be. Most, fél évvel később ugyanolyan jól elvagyunk, mivel nagyon csúnyán lesérült (megrepedt az egyik lábszárcsontja egy esést követően), az edzőm eladta nekünk, és most nálunk lakik, csak én és a szüleim foglalkozunk vele, minden eddiginél erősebb a kötelék, hidd el, csak időt kell adnod a lovadnak.

2013. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapott egy összehasonlítási alapot, és rájött, milyen béna és ügyetlen vagy te, és most már nem kér belőled. :)
2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsót ne vedd komolyan.Ilyen nincs hogy nem kér belőled, hisz te vagy a gazdája. Én is arra tippelnék hogy bántották a lovat (lehet amikor kiszökött, lehet alapból is) Te lehet nagyon elkényeztetted, babusgattad, aki pedig vigyázott rá abban az 1 hétben az nem bánt vele kesztyűs kézzel.Lehet elveszítette a bizalmát, amit vissza kell nyerni.Nem benned csalódott, csak egy másik emberben, de neked ugyanúgy meg kell mutatnod hogy nem bántja senki.
2013. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk újra kezd a régi lenni...:) hát azért beletelt egy jó pár napba..olyan volt mintha meglenne sértődve hogy itt hagytam..amúgy bántani tuti nem bántották, de az tény hogy én túlságosan elkényeztetem...Köszi mindenkinek a bíztatást és az erőt!!:)):*
2013. aug. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!