Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek az a lovaglónadrág...

Szerintetek az a lovaglónadrág megéri?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 28. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
nekem Nem érné meg. Lehet bele is szartak attól ilyen drága. Az 5-6 ezres gatya is kényelmes,abból veszel 2 db-ot az évekig kitart és van váltás. Ennyiből már inkább izzasztót,kantárt vagy valami komoly dolgot érdemes venni,de persze a sznoboknak ez csak fagyipénz,az biztos megveszi,azért is árulják.
2013. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Van ilyen nacim (csak felnőtt méretben) még mielőtt meg lennék szólva, használtan vettem, bár kevésszer használták. De ez is ugyan úgy kopik, mint bármelyik másik normális naci. de egyébként kellemes viselet. Csak télen hordom (heti 2-3), a bőr kicsit bolyhos, de nem vékonyodott el, és van rajta egy pár milis lyukacska. ez lesz a 3. vagy 4. tele, azt hiszem.

Kicsit drágállom egyébként az árát.

2013. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
teljesen megéri, telibőrös nadrágot ne akarj pár ezerért venni.
2013. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is tetszik, főleg télen meg versenyeken használnám
2013. aug. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!