Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri belovagoltatni?

Megéri belovagoltatni?

Figyelt kérdés
A ló 3,5 éves, és lovagolható, de párszor már vitt el lovast, és néha ágaskodik, amúgy nincs vele gond nyereg alatt. Csak azért csinálja ezeket, mert nem volt szakszerűen belovagolva? Megéri elvinni lovardába?

2013. aug. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mértne érné? Ezeket egy jó belovagló megoldhatja és teljesen jó ló is lehet akár belőle. Ha nem volt szakszerűen belovagolva,akkor azért is csinálhatja de lehet alapból rossz természetű.
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Ágaskodik, de amúgy nincs vele gond?! Az ágaskodás nagyon súlyos engedetlenség, irány a belovagló, mielőtt bajotok esik! Ezeket a problémákat viszont lovashiba is okozhatja, így - bár a kérdésből nem derül ki az, hogy te milyen szinten lovagolsz -, neked is érdemes lenne felkeresned egy edzőt, aki lehet, hogy ki tudná javítani azokat a hibáidat, amelyek a lovad viselkedésében így tükröződnek.
2013. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megéri. Nekem két lovam van, az egyiket én lovagoltam be, a másikat szakember, ég és föld.
2013. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!